שיעורי אג'יליטי למתחילים ומתקדמים

האימונים במועדון מתקיימים בימי שלישי, חמישי ושבת. בימי שלישי מתאמנת הנבחרת שלנו, בימי חמישי סדנאות מתחלפות בשעה 19.30-21.00 ובשבת שיעורים בחורף בשעות הבוקר ובקיץ בשעות אחר הצהריים. 

 

בימי שלישי וחמישי אנחנו מקיימים סדנאות מתחלפות.  להלן פירוט הסדנאות המתחלפות

סדנת מתחילים המיועדת לכלבים ונוהגים ללא ניסיון בתחום. בסדנה זו אנחנו מלמדים את המתקנים הבאים: נדנדה, לונג ג'מפ, חומה, צמיג. כמו כן בסדנה זו אנחנו מתמקדמים בטכניקת קפיצה של הכלבים באמצעות תרגילי קפיצה עם משוכות. בסוף סדנה זו אנחנו מביאים את הכלבים והנוהגים לבצע מסלול קצר הכולל את המתקנים השונים יחד עם מנהרות.

שישה מפגשים באורך שעה וחצי , עד שישה משתתפים. 
מתאים לכלבים שסיימו את סדנת הגורים שלנו ולכלבים ללא ניסיון.

סדנת הנדלינג בה אנחנו מלמדים את הנוהגים את התנועות השונות הקשורות בנהיגת כלב בתוך מסלול מורכב יותר. מתאים לכלבים שיודעים את הבסיס של עבודת משוכות ומנהרות.

שישה מפגשים באורך של שעה וחצי, עד שישה משתתפים.

סדנת נקודות מגע וסלאלום סדנה בה אנחנו מלמדים את המתקנים השונים - הגשר, האיי פריים והנדנדה, בונים עצירה מלאה וטובה שאינה תלויה במיקום הנוהג, או המהירות שבה מבצעים את המתקן. כמו כן אנחנו מלמדים בסדנה זו את המעבר בסלאלום, בצורה מהירה, מכל זוית בה הכלב מגיע ללא תלות בנוהג.

מתאים לכלבים שעובדים עם אוכל והבעלים התנסו בעבר בשיטת שייפינג.

שישה מפגשים באורך של שעה וחצי, עד שישה משתתפים.

סדנת מסלולים בימי שלישי אנחנו מקיימים סדנת מסלולים, זוהי קבוצת הנבחרת של המועדון. מטרת סדנה זו היא להכין את החברה שלנו לרוץ בתחרויות וזוהי סדנת הדגל של המועדון. אנחנו מאמינים בנבחרת תחרותית שתביא תוצאות לבעלים ותאתגר את הכלבים.

מתאים לכלבים שמכירים את כל המתקנים השונים. ויש להם ניסיון בספורט.

ימי שבת

הקבוצות בימי שבת מתחלקות לקבוצות מתחילים ומתקדמים. בימי הקיץ החמים השיעורים מתקיימים בשעות אחר הצהריים, 16.00-17.30, 18.00-19.30 ו- 20.00-21.30. בעונת החורף השיעורים בשבת מתקיימים בבקרים הנעימים והשמשיים של עמק חפר.
השיעורים הקבוצתיים מאפשרים לכם להנות עם הכלב בימי החופש שלכם ולהשקיע בו קצת יותר זמן אחרי שבוע שבשיגרה. אנחנו מצידנו עושים כמיטב יכולתנו להפוך את השבת שלכם ושל ההולכים על ארבע לכיפית במיוחד.

 

שעות הפעילות:
שלישי : 20.00-22.00
חמישי : 20.00-22.00
שבת : בחורף בשעות הבוקר ובקיץ בשעות אחה"צ
 כתובת 

מושב אומץ, עמק חפר

myagilityclub@gmail.com
050-6316960

יעל חזן

© 2023 by Dog Day Care. Proudly created with Wix.com

איפה אנחנו נמצאים?